KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545525
nr 1454 5525
Simon Arne
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, "Leoparder". Signerad. Olja på duk, 40x48, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Simon Arne, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:42:07
1.600 kr
3.000 kr